SİTE YÖNETİMİ

REVİZYON SİTE YÖNETİMİ

1-Profesyonel Yönetim Nedir?
- Profesyonel yönetim yaklaşımı; faydalananlara (tüm kat malikleri, kiracılar vb.) karşı eşit, tarafsız yönetim sergileyerek sorunların çözümünde “Kat Mülkiyeti Kanunu”nu esas alarak hizmet sağlamaktır.

2-Neden Profesyonel Yönetim?
-Yaşamın giderek hızlandığı günümüzde komşuluk ilişkileri de buna paralel olarak gerilemektedir. Özellikle de site yönetimleri esnasında ortaya çıkan karışıklıklar, komşuluk ilişkilerini iyice zedelemektedir. Bu düşünceden hareketle site içindeki huzuru sağlamak ve komşular arası gerilimi azaltmak için site yönetimleri profesyonel yönetimlere bırakılmaya başlanmıştır.

3-Rakiplerimizden Farkımız ve Hizmet Anlayışımız
-Farkımız; Hızlı, iş bitirici ve çözüm odaklı bir şekilde işleri düzenli olarak takip etmek, sitede oturanların hak ve hukuklarını korumak, aidatlarını zamanında ödeyenlerle, zamanında ödemeyenler arasındaki farkı gözetmektir.
-Hizmet Avantajımız; Sorunların en aza indirilmesi ve hızlı hareket edilerek işlemlerin yapılması, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, hizmet verdiğimiz yaşam alanlarındaki insanların güvenlerini kazanmak

4-Hedef Kitlemiz
-Apartmanlar, Siteler, Rezidanslar ve İş Merkezleri hedef kitlemizdir.

5-Amacımız
-Profesyonel Yönetim farkında lığı göstermek ve dürüstlük ilkesinden taviz vermeden yenilikçi, akılcı, profesyonel, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde ve Türkiye’de lider proje yönetim firması olmaktır.

6-Revizyon Yönetim Neden Tercih Ediliyor?
“ İş bitirici, hızlı hareket eden, çözüm odaklı çalışma anlayışı dolayı Revizyon Yönetimi tercih etme sebeplerinden bazıları. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle hemen irtibata geçin. İletişim adresimiz: Cumhuriyet mahallesi Abdullah Gül Bulvarı Sefakent Yapı Koop. E Blok No:126-A 55200 Atakum/SAMSUN


YAPI YÖNETİMLERİNDE REVİZYONA GİDİN!